Ny PADI IDC Staff Instructor
Hos Oslofjorden Dykkersenter ligges det ikke på latsiden i oppkjøringen til vårsesongen. Nylig fullførte Melissa Taanevig kurset som PADI IDC Staff Instructor. Vi gratulerer!
Ny PADI IDC Staff Instructor
Foto: Tomas Ferox/Oslofjorden Dykkersenter
BRANSJENYTT

Ny PADI IDC Staff Instructor
Hos Oslofjorden Dykkersenter ligges det ikke på latsiden i oppkjøringen til vårsesongen. Nylig fullførte Melissa Taanevig kurset som PADI IDC Staff Instructor. Vi gratulerer!
  28. april 2023
☒   ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
Akkurat som divemastere gjerne ser opp til instruktørene sine, får en IDC Staff Instructor stor respekt fra instruktørkandidatene.

Når man har gjennomført kurset er man kvalifisert til å bistå under utdanningen av nye instruktører, og man kan holde PADI Assistant Instructor-kurs.



Melissa Taanevig har vært instruktør hos Oslofjorden Dykkersenter i flere år, og nå var det på tide å ta neste skritt på utdanningsstigen.

– Gratulerer med fullført PADI IDC Staff Instructor-kurs! Mens Melissa satt med eksamen tok Scuba ansvaret for å passe butikken. Jepp, hunden til Melissa heter Scuba, skriver Oslofjorden Dykkersenter på Facebook.

Emma Betten

Emma Betten. Foto: Oslofjorden Dykkersenter


Bare en uke etter PADI IDC Staff Instructor-kurset bestod Emma Betten sin siste eksamen og ble uteksaminert som PADI-instruktør.

Hun er dermed klar til å bidra til rekrutteringen til dykkemiljøet. Vi gratulerer også til henne!



ANNONSE:

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

Scuba Schools International tilbyr kurs fra begynnernivå til instruktør. De har også et bredt utvalg av emnekurs og videregående kurs som rebreatherdykking og extended range. Flere av dykkesentrene i bransjeregisteret tilbyr SSI-kurs.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Lær mer om nakensnegler

    Den 7. utgaven av boka «Dyreliv i havet» er en skattkiste for dykkere med interesse for marinbiologi. Den finnes både i trykt utgave og som eBok, og det er bare én ting å gjøre: Løp og kjøp!

ANNONSE:

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Er du klar for vinterkulda?

    Når det er vinterkaldt i sjøen er det ekstra viktig å sørge for å holde seg skikkelig varm. Det kan du gjøre med Santi elektriske varmesystemer fra Fue.no.
Siste videoer:
Annonse:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS