Til sykehus etter dykkerulykke
Søndag 23. mars 2025
En mann i 60-årene er fraktet til sykehus etter en dykkerulykke på Vassøy utenfor Stavanger i ettermiddag. Tilstanden er uavklart.
 
– Det var to menn som dykket sammen, hvor den ene nå er sendt til sykehuset. Vi har ikke mer informasjon om hvordan tilstanden til forulykkede er, opplyser politiet.
 
De har gjort flere avhør og sikret spor og dykkerutstyr i forbindelse med ulykken. Det blir opprettet en sak på hendelsen.
 

Kart
 
Ulykken skjedde i dette området på Vassøy. Kart: Google Maps
 

SE TIDSLINJE
Dykkerulykke i Stavanger
 

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

Scuba Schools International tilbyr kurs fra begynnernivå til instruktør. De har også et bredt utvalg av emnekurs og videregående kurs som rebreatherdykking og extended range. Flere av dykkesentrene i bransjeregisteret tilbyr SSI-kurs.

 

 

 

Annonsørinnhold:

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Dyreliv i havet – et must for dykkere

    Den 7. utgaven av boka «Dyreliv i havet» er en skattkiste for dykkere med interesse for marinbiologi. Den finnes både i trykt utgave og som eBok, og det er bare én ting å gjøre: Løp og kjøp!
Siste videoer:
Annonse:
ANNONSE:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS