Diversnight har åpnet
Høsten står for døren, og da er det heller ikke så lenge til Diversnight. Fra lørdag 16. september kan klubber og dykkesentre registrere sine arrangementer.
Diversnight har åpnet
Fra Diversnight 2022 i Marsa Alam i Egypt. Foto: Red Sea Diving Safari
DIVERSNIGHT

Diversnight har åpnet
Høsten står for døren, og da er det heller ikke så lenge til Diversnight. Fra lørdag 16. september kan klubber og dykkesentre registrere sine arrangementer.
  17. september 2023
Read in English!
☒   ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
Diversnight arrangeres for 19. gang, og nå inviterer initiativtakerne dykkere, klubber og dykkesentre over hele verden til å bli med.

Årets utgave av det internasjonale nattdykket arrangeres lørdag 4. november. Nå er det åpnet for registrering av arrangementer på www.diversnight.com.

Diversnight 4. november kl 20:23


Nattdykking er spennende!


– Vi gleder oss som vanlig og håper på mange arrangementer. Det hadde vært gøy med en ny rekord, sier Diversnight-general Ludvig F. Aarstad fra Gjesdal Dykkerklubb til Dykking.

I fjor deltok 1.527 dykkere på 150 steder i 24 land, og skal det blir rekord er det bare å starte planleggingen av årets Diversnight i klubben eller på senteret.

Annonse:


Diversnight er ikke bare populært i Skandinavia – i 2022 var det også arrangementer i Australia, Mexico, USA, Thailand, Sør-Afrika, for å nevne noen.

Vil du være kledd for anledningen? Da er det på tide å starte strikkingen av sin egen Diversnight-lue eller den offisielle Diversnight-genseren!








Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

Norges Dykkeforbund utdanner dykkere etter retningslinjene til CMAS, det internasjonale dykkeforbundet. Utdanningen skjer gjennom dykkeklubbene eller hos autoriserte dykkeskoler. Flere av dykkesentrene i bransjeregisteret tilbyr også CMAS-kurs.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • GPS AS gjør service på alle ventiler

    Gass og Pusteservice i Drøbak er ikke bare et servicesenter for yrkesdykkere og dykkebransjen – de tar imot ventilsett og flasker fra alle dykkere. Kanskje det er på tide med vårpussen?

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Få 40% rabatt på grunnkurs!

    Nå er det tilbud på PADI Open Water Diver grunnkurs i dykking hos Nemo i Bergen. Dette er den beste gaven til deg selv eller noen du er glad i!
Siste videoer:
Annonse:
ANNONSE:
ANNONSE:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS