Nytt på markedet: Cressi Quantum
Cressi er på markedet med en ny maske som skal redusere dugging ved hjelp av en membran og en spesiell struktur på maskeskjørtet som bedrer varmeutvekslingen.
Nytt på markedet: Cressi Quantum
Foto: Cressi
PRODUKTNYTT

Nytt på markedet: Cressi Quantum
Cressi er på markedet med en ny maske som skal redusere dugging ved hjelp av en membran og en spesiell struktur på maskeskjørtet som bedrer varmeutvekslingen.
  26. februar 2022
– Quantum er designet for sportsdykking, men det lave volumet gjør at den også kan brukes til fridykking, skriver Cressi i et nyhetsbrev.

Masken har en patentert membran rundt nesen som hindrer at varm luft treffer maskeglasset. I bidrar rillene på maskeskjørtet til å senke temperaturen og motvirke dugg.





I tillegg er masken designet for å ha spesielt godt synsfelt nedover, og har et svært mykt silikonskjørt som sikrer god passform for de aller fleste.

Cressi Quantum leveres i svart/rød, svart/svart, svart/blå, svart/gul, transparent/svart, transparent/blå, transparent/rosa og blå/svart.

Cressi Quantum

En ekstra bred maskestropp gjør at Quantum sitter godt på hodet. Foto: Cressi


Støtt ditt lokale dykkesenter!


På Cressis hjemmesider finner vi fire norske forhandlere – Oslofjorden Dykkesenter, Nemo, Frivannsliv og Dykkerhuset.






Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

PADI er verdens største utdanningsorganisasjon med omtrent 135.000 instruktører og divemastere verden over. De fleste dykkesentrene i Norge utdanner dykkere etter PADIs modell - du finner en oversikt i bransjeregisteret.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Gratis intro til uv-jakt og sanking

    Vil du komme i gang med undervannsjakt eller sanking av skjell, krabber og annen sjømat? Snart holder Frivannsliv et gratis webinar hvor Martin Helseth forteller deg mer!

ANNONSE:

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Ta PADI Open Water i Ålesund i dag

    Ålesund Dykkersenter holder PADI Open Water grunnkurs for dem som har lyst til å lære å dykke før sommeren. Bli med og oppdag en fantastisk verden under overflaten!
Siste videoer:
Annonse:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS