Disse er tatt ut til VM i dybde
Foto: Siri Østvold/Norges Dykkeforbund
Disse er tatt ut til VM i dybde
Tirsdag 6. mai 2025
Disse er tatt ut til VM i dybde
Foto: Siri Østvold/Norges Dykkeforbund
Norges Dykkeforbund har offentliggjort utøverne som er tatt ut til å representere Norge i verdensmesterskapet i apnea i september.
 
Mesterskapet går av stabelen i Mytikas i Hellas fra 5.–18. september, og består av åtte konkurransedager. Følgende utøvere er tatt ut:

Michael Edward Bjørnaali (Bergen Fridykkerklubb), Martin Helliesen Sørdal (Sola fridykkeklubb), Einar Bjørkaas Helle (Sola fridykkeklubb) og Siri Østvold (Oslo Fridykkerklubb).

– Vi oppdaterer med mer informasjon når vi har mottatt mer dette fra CMAS, skriver Norges Dykkeforbund.

Annonse:
 
ANNONSE:

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

PADI er verdens største utdanningsorganisasjon med omtrent 135.000 instruktører og divemastere verden over. De fleste dykkesentrene i Norge utdanner dykkere etter PADIs modell - du finner en oversikt i bransjeregisteret.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Ta dykkelappen hos OFDS

    Dykking er en kjempespennende aktivitet, og ingenting gjør ferien bedre enn å ha et dykkesertifikat i baklommen. Oslofjorden Dykkesenter holder kurs i juni.

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

Siste videoer:
Annonse:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS