HavExpo 2026 i Bergen
Illustrasjon: HavExpo
HavExpo 2026 i Bergen
Mandag 6. oktober 2025
HavExpo 2026 i Bergen
Illustrasjon: HavExpo
HavExpo er en ny internasjonal messe for norsk havbruk og fiskeri. Foruten en lang rekke utstillere byr den også på spennende foredrag og seminarer.
 
Messen arrangeres annethvert år på Straume Idrettspark i Øygarden, og nå er det er åpnet for bestilling av utstillingsplass for neste messe.

Datoene du kan krysse av i kalenderen er 5.–7. mai 2026.

– HavExpo 2024 ble en kjempesuksess med 14.700 besøkende, 270 utstillere, 75 foredrag og utvidede nettverk både sosialt og profesjonelt, skriver arrangøren.

Annonse:
 
ANNONSE:

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Begynne å dykke - eller ta et videregående kurs?

 

IANTD tilbyr opplæring på alle nivåer fra nybegynner til avansert teknisk nivå. Organisasjonen var først ute med forskjellige kurs i teknisk dykking på 90-tallet. I bransjeregisteret finner du dykkesentre som tilbyr IANTD-kurs.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Ta Advanced-kurs hos Nemo neste helg

    Vil du bli tryggere i vannet og lære mer om forskjellige typer dykking? Da er PADI Advanced Open Water-kurset noe for deg! Nemo i Bergen holder kurs neste helg.

ANNONSE:

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

Siste videoer:
Annonse:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS