Fue.no på plass i nye lokaler
Etter å ha holdt stengt siden 20. april på grunn av flytting, kan Fue.no endelig ønske kundene velkommen i nye lokaler på Haslevollen i Oslo.
Fue.no på plass i nye lokaler
Humøret er på topp hos gjengen på Fue. Foto: Rikke Westby
BRANSJENYTT

Fue.no på plass i nye lokaler
Etter å ha holdt stengt siden 20. april på grunn av flytting, kan Fue.no endelig ønske kundene velkommen i nye lokaler på Haslevollen i Oslo.
  6. mai 2024
☒   ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
Åpningen av den nye butikken var planlagt til 2. mai, men flyttingen og arbeidet med å bygge opp alt har tatt lenger tid enn forutsett.

– Vi åpnet 6. mai med litt begrenset mannskap, og butikklokalet er ikke ferdig. Det blir en «grand opening» senere, sier Rikke Westby hos Fue.no.

Nye lokaler

Her er Fue.no å finne fremover. Foto: Google Street View


Hun forteller at ting ikke er helt oppe og går enda, og verksted og limerom er ikke operativt. Det vil fortsatt ta noe tid før arbeidet er ferdig.

– Nå kan man fylle gass, og vi gjør vårt beste med å finne varer som kundene vil ha. Vi må kanskje lete litt siden lageret vårt har blitt større og vi fortsatt blir litt kjent med hvor alt ligger, sier hun til Dykking.



De nye lokalene ligger sentralt og lett tilgjenglig, i gangavstand fra buss og bane og med kort vei fra til Ring 3, Østre Aker vei og E6.

De som har med seg flasker eller tungt utstyr kan bruke to parkeringsplasser foran inngang K, og det er to plasser til merket «Fue» på hovedparkeringen.

ANNONSØRINNHOLD
Hold varmen med Santi Heating System


– Vi er takknemlige for at alle har vist forståelse med gassfylling og nettbestil­linger mens vi har holdt på å bygge, avslutter Westby, og ønsker gamle og nye kunder velkommen.

Når alt er klart får Fue.no 470 m2 å boltre seg på. Vi følger opp med en rapport fra den nye butikken når alt er klart om ikke lenge.



Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Begynne å dykke - eller ta et videregående kurs?

 

Global Underwater Explorers tilbyr kurs for nybegynnere, erfarne dykkere og tekniske kurs for dyp dykking, grottedykking og dykking med rebreather. GUEs mål er å utvikle dine ferdigheter, effektive prosedyrer for problemløsning og gjøre deg til en bedre dykker.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Gratis webinar om fridykking i morgen

    Vil du begynne med fridykking, men har ikke fått tatt kurs? Kanskje du har kjøpt en utstyrs­pakke og vil lære mer? Meld deg på et gratis grunnkurs hos Frivannsliv!

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Ta PADI Rescue Diver hos OFDS

    PADI Rescue Diver gjør deg til en sikrere og bedre meddykker, og du lærer å håndtere og ikke minst forebygge ulykker. Ta det viktige kurset hos Oslofjorden Dykkesenter.
Siste videoer:
Annonse:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS