Den 27. mai 1941 sank det tyske slagskipet på 4.800 meters dyp etter å ha blitt kraftig skadet av fire britiske krigsskip. Video: The Bacon Wagoneer/YouTube
IANTD tilbyr opplæring på alle nivåer fra nybegynner til avansert teknisk nivå. Organisasjonen var først ute med forskjellige kurs i teknisk dykking på 90-tallet. I bransjeregisteret finner du dykkesentre som tilbyr IANTD-kurs.
Rescue Diver er kanskje det viktigste kurset på PADI-stigen, og lærer deg førstehjelp og hvordan skal håndtere en ulykke. Nå har du sjansen til å bli en tryggere dykker!
Dykking er både gøy og spennende, og ingenting er bedre enn å ha et dykkesertifikat i baklommen når du skal på ferie. Oslofjorden Dykkersenter holder kurs hver uke i juni – meld deg på i dag!