Bli med NGDF til Tuna-Hästberg
I november har du sjansen til å oppleve de spektakulære gruvene i Tuna-Hästberg i Sverige, når Norsk Grottedykkerforbund (NGDF) inviterer til grottetur over kjølen.
Bli med NGDF til Tuna-Hästberg
ARRANGEMENT

Bli med NGDF til Tuna-Hästberg
I november har du sjansen til å oppleve de spektakulære gruvene i Tuna-Hästberg i Sverige, når Norsk Grottedykkerforbund (NGDF) inviterer til grottetur over kjølen.
  11. september 2022
☒   ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
– Gruvene i Tuna-Hästberg byr på fantastiske dykkemuligheter og vi har booket gruvene i tre hele dager, skriver Norsk Grottedykkerforbund på Facebook.

Man ankommer når man selv ønsker torsdag 10. november, og det blir dykking fredag, lørdag og søndag. Fredag og lørdag legges det opp til felles middag.

Tuna-Hästberg 10.–13. november




Tuna-Hästberg ligger i Dalarna i Sverige, omtrent fem timers kjøring fra Oslo. Kjører man fra Trondheim må man regne med åtte timer bak rattet.

– Det er maks 16 plasser og det er førstemann til mølla som gjelder. Plassen blir bekreftet når depositum er betalt, sier Joachim Wille i arrangementskomiteen i NGDF.





Prisen per person er 3.000 kroner i dobbeltrom eller 3.500 kroner i enkeltrom. Dette inkluderer tre dager med dykking, tre netter på Gylle Hotell og felles middag på fredag og lørdag.

Påmelding gjøres på Deltager.no. Eventuell avbestilling må skje innen 23. oktober, og det er et avbestillingsbegyr på 400 kroner.

Annonse:


Man må ha grottedykkersertifikat og være medlem av NGDF for å bli med på turen. Er du ikke medlem kan du melde deg inn – medlemsavgiften er 300 kroner i året.

Norsk Grottedykkerforbund ble stiftet i 2006. Forbundet jobber for sikker og miljøskapende grottedykking i Norge, med fokus på samarbeid og forståelse hos de enkelte medlemmene, dykkere generelt og samfunnet ellers.






Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Begynne å dykke - eller ta et videregående kurs?

 

IANTD tilbyr opplæring på alle nivåer fra nybegynner til avansert teknisk nivå. Organisasjonen var først ute med forskjellige kurs i teknisk dykking på 90-tallet. I bransjeregisteret finner du dykkesentre som tilbyr IANTD-kurs.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • GPS AS gjør service på alle ventiler

    Gass og Pusteservice i Drøbak er ikke bare et servicesenter for yrkesdykkere og dykkebransjen – de tar imot ventilsett og flasker fra alle dykkere. Kanskje det er på tide med vårpussen?

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Få 40% rabatt på grunnkurs!

    Nå er det tilbud på PADI Open Water Diver grunnkurs i dykking hos Nemo i Bergen. Dette er den beste gaven til deg selv eller noen du er glad i!
Siste videoer:
Annonse:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS