Søker seksjonsleder
Akvaplan-niva søker en visjonær seksjonsleder til sin nyopprettede seksjon for Havobservasjoner og miljø i Tromsø.
Søker seksjonsleder
Illustrasjon: Akvaplan-niva
STILLING LEDIG

Søker seksjonsleder
Akvaplan-niva søker en visjonær seksjonsleder til sin nyopprettede seksjon for Havobservasjoner og miljø i Tromsø.
  1. januar 2025
☒   ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
– Har du lyst til å lede en gjeng engasjerte forskere/rådgivere som jobber med å utvikle nye, innovative metoder for miljøkartlegging og overvåking, skriver Akvaplan-niva.

Som seksjonsleder vil du lede et team av eksperter i utvikling av banebrytende prosjekter som kombinerer marin robotikk og KI-teknologi.

Søknadsfrist: 20. januar 2025


Stillingen er 100% fast, med arbeidssted i Tromsø. Her finnes et sterkt og kreativt fagmiljø som er i forkant av teknologisk innovasjon som tar for seg miljømessig bærekraft.

Seksjonslederen skal bidra til strategiutvikling som en ressurs i selskapets utvidede ledergruppe, og samarbeide tett med seksjonen for Havteknologi.

Kvalifikasjoner:


  • Høyere utdanning innen miljøvitenskap, miljøinformatikk eller andre relevante fagfelt
  • Erfaring med ledelse og prosjektstyring, gjerne innen forskning eller rådgivning
  • Bakgrunn innen anvendelse av robotikk og KI-applikasjoner
  • Evne til å bygge relasjoner og arbeide tverrfaglig
  • God muntlig og skriftlig fremstillingsevne på engelsk
  • Det er en fordel om du også behersker norsk


– Bli med oss i frontlinjen av miljøteknologisk innovasjon og bidra til en bærekraftig fremtid, oppfordrer Akvaplan-niva i stillingsannonsen.

Har du spørsmål om stillingen kan du kontakte avdelingsdirektør Anita Evenset på telefon 99 00 15 91 eller e-post Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den..

Om Akvaplan-niva


Akvaplan-niva AS er et forsknings- og rådgivingsselskap i NIVA-gruppen, som består av stiftelsen NIVA, og de heleide datterselskapene Akvaplan-niva AS, NIVA Chile og NIVA China Ltd med over 400 ansatte og sterke fagmiljø.

Selskapet har 130 ansatte på hovedkontoret i Framsenteret i Tromsø, og har også kontorer i Alta, Bodø, Trondheim, Oslo, Bergen og Reykjavik.






ANNONSE:

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

PSS tilbyr utdanning fra grunnkurs til instruktør, og har kategorier for profesjonelle dykkere - fridykking, sportsdykking, teknisk dykking og førstehjelp/redning. I bransjeregisteret finner du dykkesentre som tilbyr PSS-kurs.


Annonsørinnhold:

  • Ta PADI Open Water i Ålesund

    Ålesund Dykkersenter holder PADI Open Water grunnkurs for dem som har lyst til å lære å dykke før sommeren. Bli med og oppdag en fantastisk verden under overflaten!

ANNONSE:

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Ta PADI Night Diver hos OFDS

    I mørket våkner havets skapninger til liv, og det er en helt annen opplevelse enn å dykke om dagen. Ta PADI Night Diver hos Oslofjorden Dykkesenter i februar!
Siste videoer:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS