Dette er hans 25 beste bilder
Bli med når den verdenskjente undervannsfotografen Alex Mustard går gjennom sine personlige favorittbilder fra 2025. Her er det mye å lære!
Dette er hans 25 beste bilder
Foto: Alex Mustard
UNDERVANNSFOTO

Dette er hans 25 beste bilder
Bli med når den verdenskjente undervannsfotografen Alex Mustard går gjennom sine personlige favorittbilder fra 2025. Her er det mye å lære!
  9. januar 2026
☒   ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
Ikke bare kan du nyte 25 herlige blinkskudd – Alex Mustard deler også historien bak og forteller hvorfor de er blant hans favoritter.

Det er bare å sette seg godt til rette og nyte bildene fra Rødehavet, Lembeh, Filippinene, Galapagos, Caymanøyene, Island og Papua Ny-Guinea:





Alex Mustard deler også kamerainnstillingene og forteller hva slags kamera og annet utstyr han har brukt for å ta de forskjellige bildene.

YouTube går han jevnlig gjennom bilder fra sine dykkereiser. Disse videoene er svært lærerike, og kan anbefales for dem som vil bli dyktigere til å ta bilder under vann.

Annonse:


Han forteller både om bildene og fotoutstyret, og i tillegg mange interessante opplysninger om de forskjellige dyrene han har fotografert.

Alex Mustard holder fotoworkshops over hele verden, og har gitt ut flere bøker om undervannsfoto. Les mer på lenken nedenfor.






Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Begynne å dykke - eller ta et videregående kurs?

 

IANTD tilbyr opplæring på alle nivåer fra nybegynner til avansert teknisk nivå. Organisasjonen var først ute med forskjellige kurs i teknisk dykking på 90-tallet. I bransjeregisteret finner du dykkesentre som tilbyr IANTD-kurs.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Gratis webinar om fridykking i kveld

    Vil du begynne med fridykking, men har ikke fått tatt kurs? Kanskje du har kjøpt en utstyrs­pakke og vil lære mer? Nå får du et gratis grunnkurs hos Frivannsliv!

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Dykk Thistlegorm og 11 andre vrak

    Dykkebazaar og Aggressor Fleet byr på en fantastisk liveaboard hvor man får dykke alle de beste vrakene i Rødehavet – og de har gode betingelser for dykkeklubber og grupper.
Siste videoer:
Annonse:
ANNONSE:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS