Finalistene i Kokkesprell er klare
Foto: Studio Dreyer+Hensley
Finalistene i Kokkesprell er klare
Onsdag 30. april 2025
Finalistene i Kokkesprell er klare
Foto: Studio Dreyer+Hensley
Kreativiteten har boblet på skolekjøkken over hele landet, og nå er årets finalister i Kokkesprell 2025 valgt. Se hvem som er videre til finalen her, og stem på din favoritt!
 
Aldri før har så mange elever deltatt i sjømatkonkurransen Kokkesprell. Med 11.400 elever og 388 innsendte oppskrifter er det satt ny deltakerrekord.
 
Elever fra hele landet har kokkelert frem spennende og kreative sjømatretter. Nå har juryen valgt ut åtte finalister som skal konkurrere om å vinne årets Kokkesprell.
 
Du kan se hvem som er videre til finalen og stemme på din favoritt her. Avstemningen er åpen til og med 6. mai 2025.

Annonse:
 
ANNONSE:

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Begynne å dykke - eller ta et videregående kurs?

 

Global Underwater Explorers tilbyr kurs for nybegynnere, erfarne dykkere og tekniske kurs for dyp dykking, grottedykking og dykking med rebreather. GUEs mål er å utvikle dine ferdigheter, effektive prosedyrer for problemløsning og gjøre deg til en bedre dykker.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Ta PADI Open Water i Halden i juni

    Hvis vil begynne å dykke, så er det første skrittet å ta et PADI Open Water grunnkurs. Hos Halden Dykkersenter kan du lære å nyte verden under vann i juni!

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Klubbtilbud på båtførerprøven

    – Medlemmene i dykkeklubber tilsluttet Norges Dykkeforbund kan ta kurset som leder til båtførerprøven til halv pris, forteller generalsekretær Stian Olsen.
Siste videoer:
Annonse:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS