DYKKEBÅT ● LUFTFYLLING ● KLUBBDYKK ● UNDERVANNSRUGBY ● FRIDYKKING ● UTSTYRSLEIE ● BASSENGTID ● JUNIORAVDELING

Bodø Sportsdykkerklubb har som formål å organisere dykking på en sikker måte, gjennom kunnskap, fellesskap og glede. Klubben arrangerer ukentlig turer til dykkemål i Bodø-området. Dykking fra land er gratis, på båtdykk spleiser vi på bensin. Klubbturer er en fin måte å bli kjent i distriktet på, både under og over vann.

Her kan du kontakte klubben:
HjemmesideDenne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.FacebookFacebook-gruppe

Bodø Sportsdykkerklubb
Postboks 37, 8001 Bodø
Telefon: 473 22 315




Bodø Sportsdykkerklubb er medlem i Norges Dykkeforbund.

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

PADI er verdens største utdanningsorganisasjon med omtrent 135.000 instruktører og divemastere verden over. De fleste dykkesentrene i Norge utdanner dykkere etter PADIs modell - du finner en oversikt i bransjeregisteret.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • GPS AS gjør service på alle ventiler

    Gass og Pusteservice i Drøbak er ikke bare et servicesenter for yrkesdykkere og dykkebransjen – de tar imot ventilsett og flasker fra alle dykkere. Kanskje det er på tide med service?

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • PADI Open Water i Ålesund 15. juni

    Ålesund Dykkersenter holder PADI Open Water grunnkurs for dem som har lyst til å lære å dykke før sommeren. Bli med og oppdag en fantastisk verden under overflaten i neste uke!
Siste videoer:
Annonse:
ANNONSE:
ANNONSE:
Annonse:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS