KLUBBDYKK ● DYKKEKURS ● UTSTYRSLEIE ● KLUBBTURER

De Glade Froskers Dykkeklubb er en klubb for de dykkeinteresserte i Oslo-området! Klubben har base i Drøbak og har faste klubbdykk på torsdager - ofte hos Divestore på Gylte. Ta kontakt om du vil være med i en uformell klubb som har som mål å spre dykkeglede og gode opplevelser.

Her kan du kontakte klubben:
HjemmesideDenne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.FacebookFacebook-gruppe

De Glade Froskers Dykkeklubb
Steinspranget 48, 1156 Oslo
Telefon: 970 33 427




De Glade Froskers Dykkeklubb er medlem i Norges Dykkeforbund.

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

Norges Dykkeforbund utdanner dykkere etter retningslinjene til CMAS, det internasjonale dykkeforbundet. Utdanningen skjer gjennom dykkeklubbene eller hos autoriserte dykkeskoler. Flere av dykkesentrene i bransjeregisteret tilbyr også CMAS-kurs.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Ta PADI grunnkurs hos Nemo

    PADI Open Water Diver er inngangsbilletten for deg som vil begynne å dykke, og kursene hos Nemo i Bergen er svært populære. Gi deg selv eller noen du er glad i den perfekte gaven!

ANNONSE:

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Dykk Thistlegorm og 11 andre vrak

    Dykkebazaar og Aggressor Fleet byr på en fantastisk liveaboard hvor man får dykke alle de beste vrakene i Rødehavet – og de har gode betingelser for dykkeklubber og grupper.
Siste videoer:
Annonse:
Annonse:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS