DYKKEBÅT ● LUFTFYLLING ● NITROX ● TRIMIX ● HELGETURER

Hemne Dykkerklubb holder til på Kyrksæterøra i Trøndelag, og har egen dykkebåt og kompressor for fylling av luft og nitrox. Fjorden utenfor byr på spennende dykkemål med et spesielt marint liv, og tareskogene på Hitra ligger ikke langt unna. Velkommen!

Her kan du kontakte klubben:
Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.Facebook-gruppeTelefon

Hemne Dykkerklubb
Skograndveien 69, 7200 Kyrksæterøra
Telefon: 997 20 178




Hemne Dykkerklubb er medlem i Norges Dykkeforbund.
ANNONSE:

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Begynne å dykke - eller ta et videregående kurs?

 

Global Underwater Explorers tilbyr kurs for nybegynnere, erfarne dykkere og tekniske kurs for dyp dykking, grottedykking og dykking med rebreather. GUEs mål er å utvikle dine ferdigheter, effektive prosedyrer for problemløsning og gjøre deg til en bedre dykker.

 

 

 

Annonsørinnhold:

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Vil du bli yrkesdykkar?

    Dykkerutdanninga ved Høgskulen på Vestlandet er ei fagskuleutdanning som gir deg dei fleste sertifikata du treng som yrkesdykkar. Les meir og søk på kurset som startar neste haust.
Siste videoer:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS