Dykking 3/2013
Dykking 3/2013

Innhold Dykking 3/2013:

  • Sveriges vestkyst – nært og bra
  • Test: Mares Matrix og Canon G15
  • Arbeidsdykking «kurdish style»
  • Dykkehistorie: Dykkersyken
  • Fabrikkbesøk hos Apeks
  • Vrakfotografering
  • Portfolio: Erling Svensen
  • Vrakleksikon: M/S Seattle
  • Sol og dykking i Tyrkia

Denne utgaven blir åpnet for abonnenter når vårt nye abonnementssystem er på plass. Takk for tålmodigheten!

Når vi får på plass vårt nye abonnements­system får abonnentene tilgang på alle utgaver av Dykking tilbake til 2010. Vi har lagt ut en utgave som eksempel – klikk her.
Når vi får på plass vårt nye abonnements­system vil abonnentene få tilgang på alle utgaver av Dykking tilbake til 2010. Vi har lagt ut en utgave som eksempel – klikk her.
Tidligere utgaver av Dykking:
Dykking utgaver 2017
Dykking utgaver 2018
ANNONSE:

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Begynne å dykke - eller ta et videregående kurs?

 

IANTD tilbyr opplæring på alle nivåer fra nybegynner til avansert teknisk nivå. Organisasjonen var først ute med forskjellige kurs i teknisk dykking på 90-tallet. I bransjeregisteret finner du dykkesentre som tilbyr IANTD-kurs.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Ta PADI Advanced i helgen

    Har du tatt grunnkurs i dykking? Ta et skritt videre og bli med på et PADI Advanced Open Water Diver-kurs hos Oslofjorden Dykkesenter i helgen!

ANNONSE:

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Bli med på nakensneglesafari

    Nakensneglesafarien på Gulen Dykkesenter er den viktigste møteplassen for entusiaster og eksperter. Neste utgave av workshopen arrangeres i mars 2025.
Siste videoer:
Annonse:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS