Seminar for yrkesdykkere
Mandag 7. april 2025
Bergen International Diving Seminar arrangeres annethvert år, og 4.–5. november 2025 er det igjen klart for seminar på Hotel Scandic Flesland utenfor Bergen.
 
– Arrangementet er en hjørnestein for fagfolk innen dykkerindustrien, forskningsinstitusjoner og regulerende myndigheter for å utveksle kunnskap, dele erfaringer og ta opp bransjeutfordringer, skriver NUI.
 
Seminaret vil ha fokus på de nyeste fremskrittene og bærekraftige praksisene innen sektoren. Presentasjoner og diskusjoner vil foregå på engelsk. Eventuelle utstillere bes ta kontakt på Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den..
 

Seminar
 
Forsidefoto: Pxfuel.com
 
ANNONSE:

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

PADI er verdens største utdanningsorganisasjon med omtrent 135.000 instruktører og divemastere verden over. De fleste dykkesentrene i Norge utdanner dykkere etter PADIs modell - du finner en oversikt i bransjeregisteret.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Ta dykkelappen hos OFDS neste uke

    Dykking er en kjempespennende aktivitet, og ingenting gjør ferien bedre enn å ha et dykkesertifikat i baklommen. Oslofjorden Dykkesenter holder kurs neste uke.

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Ta PADI Open Water i Halden i mai

    Hvis vil begynne å dykke, så er det første skrittet å ta et PADI Open Water grunnkurs. Hos Halden Dykkersenter kan du lære å nyte verden under vann i løpet av noen dager!
Siste videoer:
Annonse:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS