Husk å stille klokken på computeren
Illustrasjonsfoto: Scubapro
Husk å stille klokken på computeren
Onsdag 2. april 2025
Husk å stille klokken på computeren
Illustrasjonsfoto: Scubapro
Vinteren er over, og natt til søndag 30. mars ble klokken stilt én time frem for sommertid. Sjekk dykkecomputeren – de må ofte stilles manuelt.
 
Vi har ikke full oversikt over hvilke av de nyeste modellene som eventuelt stiller seg automatisk, så det må du nesten sjekke selv.
 
Det er ikke kjempefarlig om du lar være å stille klokken på computeren – men det er jo kjekt at å ha riktig klokkeslett i dykkeloggen.

Annonse:
 
ANNONSE:

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

Norges Dykkeforbund utdanner dykkere etter retningslinjene til CMAS, det internasjonale dykkeforbundet. Utdanningen skjer gjennom dykkeklubbene eller hos autoriserte dykkeskoler. Flere av dykkesentrene i bransjeregisteret tilbyr også CMAS-kurs.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Ta dykkelappen hos OFDS

    Dykking er en kjempespennende aktivitet, og ingenting gjør ferien bedre enn å ha et dykkesertifikat i baklommen. Oslofjorden Dykkesenter holder kurs i juni.

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

Siste videoer:
Annonse:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS