Sidemount workshop hos Nemo
Torsdag 4. januar 2024
Nemo Classic Diving inviterer til workshop med den erfarne sidemount-instruktøren Tomasz Michura fredag 16. februar 2024 fra kl 17:00.
 
Det blir utstyrsinstillinger, øvelser, dykk og mye god informasjon og diskusjoner. Workshopen holdes på engelsk, og prisen er kr 3.990,- pr. person.
 
– Tenker du å begynne med sidemount eller er entusiastisk allerede er det bare å melde seg på, oppfordrer Nemo på Facebook.
 

Wilhelm
 
Foto: Barbara Glenc/Nemo
 
ANNONSE:

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Begynne å dykke - eller ta et videregående kurs?

 

IANTD tilbyr opplæring på alle nivåer fra nybegynner til avansert teknisk nivå. Organisasjonen var først ute med forskjellige kurs i teknisk dykking på 90-tallet. I bransjeregisteret finner du dykkesentre som tilbyr IANTD-kurs.

 

 

 

Annonsørinnhold:

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Vil du bli yrkesdykkar?

    Dykkerutdanninga ved Høgskulen på Vestlandet er ei fagskuleutdanning som gir deg dei fleste sertifikata du treng som yrkesdykkar. Les meir og søk på kurset som startar neste haust.
Siste videoer:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS