DEMA 2023 holdes i New Orleans
DEMA er verdens største B2B messe for dykkebransjen, og gir unike muligheter til å knytte kontakter, treffe leverandører og få med seg de nyeste trendene.
DEMA 2023 holdes i New Orleans
Foto: New Orleans Ernest N. Morial Convention Center
MESSE

DEMA 2023 holdes i New Orleans
DEMA er verdens største B2B messe for dykkebransjen, og gir unike muligheter til å knytte kontakter, treffe leverandører og få med seg de nyeste trendene.
  27. august 2023
☒   ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
DEMA har vært arrangert siden 1977, og tiltrekker seg utstillere og fagfolk innen dykkerutstyr, dykkereiser, utdanning og vannsport fra hele verden.

Messen alternerer mellom Orlando, Las Vegas og New Orleans, og i år er det sistnevnte som er vertsby. Messen holdes på New Orleans Ernest N. Morial Convention Center.

DEMA 14.–17. november 2023




Ifølge utstillerlisten er det 489 utstillere på årets messe, og det pleier å være ca. 6–8.000 besøkende.

DEMA er bare åpen for de som jobber i dykkebransjen, og man må forhåndsregistrere seg på nettet. Du kan registrere deg her.

DEMA 2023
Det vil som vanlig bli holdt en rekke workshops, seminarer og kurs. Oversikt over det generelle programmet finner du her.

DEMA arrangeres av bransjeorganisasjonen The Diving Equipment & Marketing Association, som tilrettelegger for økt samarbeid og utveksling av kunnskap i dykkebransjen.



Har du tenkt å reise over kan det lønne seg å sjekke pris på billetter hos Norse Atlantic Airways – de flyr til Orlando via London til hyggelige priser.

For dem som lurer på hvor DEMA blir arrangert de neste årene: 2024 Las Vegas, 2025 Orlando, 2026 New Orleans og 2027 Las Vegas.






ANNONSE:

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

PADI er verdens største utdanningsorganisasjon med omtrent 135.000 instruktører og divemastere verden over. De fleste dykkesentrene i Norge utdanner dykkere etter PADIs modell - du finner en oversikt i bransjeregisteret.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Lær mer om nakensnegler

    Den 7. utgaven av boka «Dyreliv i havet» er en skattkiste for dykkere med interesse for marinbiologi. Den finnes både i trykt utgave og som eBok, og det er bare én ting å gjøre: Løp og kjøp!

ANNONSE:

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Er du klar for vinterkulda?

    Når det er vinterkaldt i sjøen er det ekstra viktig å sørge for å holde seg skikkelig varm. Det kan du gjøre med Santi elektriske varmesystemer fra Fue.no.
Siste videoer:
Annonse:
ANNONSE:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS